O nas


Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym studiem castingowym zajmującym się obsadami do filmów fabularnych, reklam, seriali i sesji zdjęciowych. Na pomorskim rynku działamy już ponad 10 lat.

Posiadamy bazę aktorów, epizodystów, statystów, tancerzy / tancerek, wokalistów, hostess, modelek / modeli z Trójmiasta i okolic – są to osoby w każdym wieku.

Współpracujemy przy produkcjach fabularnych, reklamowych i serialach. Organizujemy i koordynujemy pracę aktorów, epizodystów, statystów na planie zdjęciowym.

Dysponujemy profesjonalnym studiem castingowym w Gdańsku. Świetna lokalizacja w centrum Wrzeszcza. W naszym studio przeprowadzamy castingi oraz zdjęcia próbne do reklam, seriali, filmów fabularnych, programów tv itp.

Jeśli szukasz obsady do swojego projektu, modelek do katalogu lub sesji zdjęciowej lub chcesz zorganizować casting – prześlij nam swój brief lub zapytanie na maila monika@filmtrojmiasto.pl

<>Jeśli chcesz rozpocząć swoją filmowo - reklamową przygodę i zapisać się do naszej bazy wejdź na stronę główną i w zakładce ZAPISZ SIĘ wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeśli masz dodatkowe pytania wyślij do nas maila na adres film@filmtrojmiasto.pl

Uprzejmie informujemy, że wszystkie castingi organizowane przez Film Trójmiasto są bezpłatne. Uczestnicy castingu nie są zobowiązani do wnoszenia żadnych opłat, ani ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

W naszym studio nie obowiązuje wyłączność.